KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8649423
nr 864 9423
Elna Jacobsson
(1894-1985), Sverige
Akvarell, Elna Jacobsson (1894-1985), Signerad, 1955, gul ros, 14x17
Elna Jacobsson, svensk bildkonstnär född 1894, död 1985.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:07:42
8/12 16:43:32
Elna Jacobsson
Läs mer om Elna Jacobsson